SUST-HARIEL KÓBOR MACSKA IVARTALANÍTÁS DEBRECENBEN!

Susy Utzinger Stiftung für Tierschutz SUST – HARIEL Alapítvány
Örömmel értesítünk benneteket kedves állatbarátok – akik nap mint nap nyomon követitek a munkásságunkat és a szíveteken viselitek a kidobott állatok sorsát -, hogy a svájci Susy Utzinger Stiftung für Tierschutz (SUST) Alapítvány 50 db kóbor nőstény macska ivartalanítási költségeinek a finanszírozásával támogatja a Hariel Alapítványt! Köszönjük szépen a segítséget Mészáros Gabriellának, aki a Susy Utzinger Stiftung für Tierschutz magyarországi koordinátorának és a Dr Bod-Ri Állatorvosi Ambulancia– csapatának!
Igen, a sok rossz mellett történnek nagyon jó dolgok is! Nem szabad feladni, küzdeni kell!
Célunk, hogy pár éven belül minimálisra csökkenjen a kóbor macskák száma Debrecenben!
ITT A LEHETŐSÉG FOGJUNK ÖSSZE!!! SEGÍTS TE IS!!!
KÉRJÜK AKI CSAPDÁZÁSBAN ÉS SZÁLLÍTÁSBAN TUD SEGÍTENI KÜLDJÖN ÜZENETET A FACEBOOK OLDALUNKRA VAGY e-mail : harielalapitvany@gmail.com
————————————-
A támogatás NEM A GAZDÁS cicákra vonatkozik!
————————————-
Ma Magyarországon több millióra tehető a kóbor macskák száma, ezért becslések szerint 5000 és 10.000 közé tehető a naponta megszületett kiscicák száma, s ezek több mint 90%-ának a legcsekélyebb esélye sincs szerető tulajdonoshoz kerülni. A macska szaporodási potenciálja 45-ször nagyobb, mint az emberé, ami azt jelenti, hogy ha minden 45. macska szaporodna csak, az is bőven fedezné a populáció fenntartását. Egy nőstény macskától 7 év alatt származó utódok, ha valamennyien tovább szaporodnak nem kevesebb, mint 420 EZER kölyöknek adhatnak életet!!!