Vagongyárból mentett cicák sürgősen gazdit keresnek!

MINDENKIT SIKERÜLT KIMENTENI!

Minden cica, ivartalanított, használja az almot és imádnak lakásban pihizni, nyugodtak, pedig egész életükben kinti cicák voltak!

6 cicát kell sürgősen elhozni, mert veszélyben az életük! Mivel telt ház van, nagyon szűkösen tudjuk őket elhelyezni! 4 cica szelíd, kettő félősebb! A négy  szelídet sikerült elhozni, a másik kettőt csapdázzuk, reméljük minél hamarabb bemennek!Szegények még nagyon koszosak, természetesen fürdetés után adjuk gazdihoz :)Kérjük aki teheti, segítse a cicák élelmezését, almozását! Köszönjük szépen! 🙂 🙂

Debrecenben vannak a cicák!

HÉLI: 2 éves, tricolor ivartalanított fiatal, szelíd kislány!

GAZDIS PEPE!!!!!  1 év körüli, ivartalanított kandúr, szerető gazdit keres!!

HELÉNKE: 3 éves, ivartalanított nőstény cica, kicsit félős még

LEOPOLD: vörös-fehér ivartalanított kb. 6-8 éves,  szelíd kandúr!A szemét műtötték!

Vagongyári Leopold cicanak a szövettan szerencsére negatív, semmi komoly baj nincs, már szépen gyógyul a szeme!!! 👍👍👍😻😻😻🐈🐈🐈Köszönjuk szépen a sok biztatást és támogatást ❤️❤️❤️❤️
********************************
Előzmény:
LEOPOLD cicával ismét orvosnál jártunk, sajnos a szeme nehezen gyógyul, immunrendszere is gyenge! Kérjük támogassátok Leopold cica gyógykezelését!
Köszönjük szépen!
————————-
LEOPOLD cicával orvosnál jártunk, begyulladt a szeme! 🙁 🙁 🙁
Reméljük nem komoly és hamarosan meggyógyul! Drukkoljatok neki!!!!

TEOFIL: Szegényke meghalt 🙁 nagyon idős volt már, a veséje és a mája nem működött. Cirmos-fehér ivartalanított öreg kandúr, fogai már nem nagyon vannak, 10+ os tündér bogár,  nagyon szelíd bújós!!!!

TEKI: 4 év körüli ivartalanított, tricolor nőstény, még kicsit félős, de lehet simogatni!