JÁDE CICA GAZDIS!!!

JÁDE cica igazi kis egyéniség, másik két cicával nagyon jó össze haverkodtak 🙂 🙂 🙂
Köszönjük szépen, hogy befogadtad Gabi 🙂 🙂 🙂

***********************************
Előzmények:
Friss hírek: Sikerült megfogni Boci kistesóját, köszönjük szépen Timi a segítséget :)!!!! JÁDE cica, igazi kis gyöngyszem: hosszú szőrű és tricolor kislány, eleinte félős volt, de már feloldódott, játékos!!!
GAZDI JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK!!! 🙂 🙂 🙂
Szerződéssel, ivartalanítási, oltási kötelezettséggel, benti tartásra!
Köszönjük szépen a megosztásokat! 🙂 🙂 🙂
————————————–
BOCI CICA GAZDIS!!!
Hahóóó, bejelentkezem 🙂
Már szépen eszek egyedül, szobatiszta vagyok és várom az álom gazdimat !!!!!! 🙂 🙂 🙂
———————————-
Boci cica szépen erősödik, egyre jobb az étvágya, egyenlőre még két kézzel fogja a fecskendőt 🙂 🙂 🙂 de szerintem nem sokáig, hamarosan önállóan is enni fog! 🙂 🙂 🙂
GAZDI JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK!!! 🙂 🙂 🙂
Szerződéssel, ivartalanítási, oltási kötelezettséggel, benti tartásra!
Köszönjük szépen a megosztásikat! 🙂 🙂 🙂
——————————————-
Friss hírek: Boci cica már sokkal jobban van, szépen megy le a gyulladás a szeméről, alig bírja magát kialudni végre melegben, nyugalomban van 🙂 🙂 🙂 szépen használja az almot ! 🙂 🙂 Köszönjük szépen a biztató szavakat, a felajánlott szemcseppet és borvizet!!! 🙂 🙂
———————————-
Debrecenben egy raktárban fialt meg a cica mami, két picit hozott elő, az egyiket sikerült megfogni, tiszta csipa és takony az egész pofija és a lábai, de sikerült megtisztogatni! A tesót és a mamit csapdával próbáljuk megfogni! Drukkoljatok!Köszönjük szépen a segítséget az ott dolgozó állatbarátoknak!!Ivartalanítani kellene a mamit minél hamarabb, nehogy még egyszer fialjon!!!! A kis Boci nagyon aranyos, szelíd, több infó később!
Kérjük támogassátok az árva kiscicákat és a mami ivartalanítását! Nagy szükségünk van szemcseppekre ( Tobrex, Tobradex, Ciloxan, Neomicin…. borvíz) !