Matyi a legbújósabb, rövid lábú cirmos kiscica!

ÚJRA GAZDIKERESŐ!!! A legbújósabb , de a legaktívabb kiscica, így sajnos visszahozták 🙁 🙁 🙁 Vágtázik végig a lakáson, játszik 🙂 Másik cica mellé lenne ideális, akivel együtt játszhat! Van aki eltudja így fogadni??? Nagyon igényli az ember társaságát!Rövid lábú gyönyörűség 🙂 Most kb 8 hónapos, ivartalanított kandúr! Csontosat nem lehet neki enni adni, attól szorulása van.

GAZDIS!!!!Matyi- a legtündéribb kiscica!

Kaki Matyi története!
Kaki Matyi nem mindennapi kiscica, a jellemét és a szervezetét illetően is! A legtündéribb kis cirmos cica, selymes bunda, kerek pofi, rövid lábacskák…és levakarhatatlan 🙂 mászik, ugrik a hátadra, a nyakadba…. annyira ragaszkodó, szeretet éhes kis tündér pofi 🙂 Megtalálásakor 4 hetes volt, az út szélén találták 7 testvérével kidobva! Kezdetben nem tudott kakálni, mindig egy dudor volt a fenekénél. Csak konzervet tudott enni paraffin olajjal, rosttal és B vitaminnal. 1 évvel ezelőtt már volt hasonló esetünk, így tudtuk kb mire számíthatunk, kinövi és minden rendben lesz. Így is történt, Matyi szépen növögetett….már tudott kakálni, de még potyogtatott, még nem záródott össze teljesen a végbélnyílás. Kb. 4-5 hónapos korára már teljesen kinőtte, szépen ment az alomba és kakált! Itt véget is érhetne a történet, de Matyikával még sem stimmelt valami! Nem tudtuk 100% -ra megmondani, hogy fiú vagy lány….anatómiai csoda Matyika! Nem ott pisil ahol kellene, de pisil….Nem azon a nyíláson kakál ahol kellene, de kakál….. szépen használja az almot! A heréi sem ott vannak, ahol kellene lenni, hanem egy kicsit arrébb…. ivartalanítva lett és egy kis korrekciós műtétet végeztek el! Matyika nagyon jól van, tündér bogár mint mindig! 🙂
A történetnek még mindig nincs vége, ugyanis Matyikának közben kérője érkezett!!! 🙂 🙂 🙂 Egyszerűen bele szeretett a gazdi és szépen türelmesen várja, hogy Matyikát haza vihesse teljesen gyógyultan…minden reggel telefonál…érdeklődik, aggódik és szeretettel várja otthonába! Egyszer minden cicának eljön a gazdija… 🙂
Gazdis képekkel később jövünk!

Matyi 3-4 hónap körüli kandúr cirmos cica, 8-an voltak testvérek, Ebesen az út szélén találták őket kidobva, mind a hét tesó gazdira talált már szerencsére! Matyit nem is hirdettük sokáig, mert nem tudott kakálni és így esélytelen az örökbefogadás. Kezdetben a fenekénél kidudorodott diónyi méretűre a kaki, nem tudott kijönni, nagyon fájt neki, különleges ellátást igényelt! Volt már tavaly hasonló problémával küzdő cica és szerencsére kinőtte, helyre jött!Most már sokat javult a helyzet, megy az alomba pisilni és kakálni is csak nehezen jön ki neki és nem mindig az alomba sikerül, hanem máshol potyogtatja el. Bújik, dorombol, ugrik messziről az emberre ha meglátja, nagyon ragaszkodó cuki bogár, játékos, más cicákkal nagyon barátságos!!! 🙂 Természetesen a legbetegebb a legédesebb!!! 🙂 Gazdit keresünk neki, ha így is vállalja valaki, keményet, csontosat nem szabad adni neki és kiegészítés képen Amino B Komplexet és egy kis paraffin olajat kell adni neki.

Előzmény:

Debrecen: Szendrei Viki hívott a menhelyről, hogy oda vittek 8db kb. 4-5 hetes kiscicák, segítsünk mert nem tudják hova tenni!!! Ebes előtt találták az út szélén kidobva állatbarát emberek és nem hagyták ott, nagyon picik és nagyon sírtak! Szerencsére esznek és egészségesek, csak a kis sziáminak csipás az egyik szeme, az almot már használják! Még megfigyelés alatt vannak, de lehet jelentkezni szerető gazdiknak!